مجله دانشمند


در حال بارگذاری
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
pdf
12 گیگ
181 بازدید
۵۰,۰۰۰ تومان

درباره مجله :

مجله دانشمند عنوان نشریه ای علمی و فنی می باشد که با سابقه ترین مجله علمی به زبان فارسی است ، این نشریه با شعار سخنانی نو از جهانی تازه برای نسل جدید از دانش امروز و پژوهش فردا منتشر شد .

بنیانگذاری مجله :

بنیانگذار این مجله عفت عمیدی نوری بود و نخستین شماره از این ماهنامه در آبان ماه ۱۳۴۲ به انتشار رسید ، از هر شماره این مجله در ماه پنج هزار نسخه به چاپ می رسید .

بعد از انقلاب اسلامی :

مجله دانشمند در سال ۱۳۶۲ به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی انتقال داده شد و از سال ۱۳۶۳ نام بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به عنوان صاحب امتیاز در این نشریه قید شده است .

در این دوران تا تیرماه ۱۳۷۲ علی میرزایی ، تا اسفند ۱۳۷۵ احمد فرمد و تا اسفند ۱۳۸۶ علیرضا کریمی مدیر مسئول و سردبیر این نشریه بودند .

از این تاریخ به بعد یعقوب مشفق مدیر مسئولی مجله و علی اکبر قزوینی سردبیری آن را عهده دار بودند . از سال ۱۳۷۲ تا سال ۱۳۹۵ با وجود تغییرات بیشماری که در این نشریه اتفاق افتاد مینو مهرعلی به عنوان مدیر تولید و ناصر شبستری به عنوان مدیر اجرایی در این نشریه فعالیت می کردند .

ویژگی های مجموعه :

در این مجموعه بی نظیر و ارزشمند بیش از دویست و پنجاه شماره از مجله هایی که در بین سال ها دهه ۴۰ تا دهه ۷۰ به چاپ رسیده اند جمع آوری شده است .

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد 
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.